Літня онлайн-школа «Разом до успіху» за підтримки Уряду Японії

Вже є плани на середину серпня? У нас є пропозиція! З 10 по 15 серпня Представництво МОМ в Україні за підтримки Уряду Японії запрошують молодь віком від 18 до 25 років, яка мешкає на підконтрольній території Донецької та Луганської областей, на літню онлайн-школу «Разом до успіху».

Як обслуговують енергоофіси YASNO під час карантину

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO піклується про здоров'я та безпеку своїх клієнтів, тому у період карантину прийом в енергоофісах проходить лише за попереднім записом та за наявності засобів індивідуального захисту.

14 липня 2020 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

14 липня 2020 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому за результатами доповідей та з урахуванням обговорення Комісією вирішено (Протокол № 23 від 14.07.2020):

Ціна на електроенергію для малих непобутових споживачів Донеччини зміниться з 1 серпня

У Донецькій області вартість електроенергії для малих непобутових споживачів* з 1 серпня збільшиться в середньому на 5,8 %. Це пов'язано зі змінами тарифів на передачу і розподіл, які ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Тарифи на електроенергію для населення не змінилися.

Як зменшити енергоспоживання смартфона: поради від YASNO

Сучасні смартфони – це повноцінні комп'ютери з потужними процесорами та великим запасом пам'яті. Але чим більший екран та кількість додатків, що працюють одночасно, тим частіше доводиться заряджати свій гаджет. Електропостачальник YASNO радить, як подовжити життя телефону від зарядки до зарядки та витрачати менше електроенергії.

ООН оголошує конкурс бізнес-грантів на сході України

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу, уряду Королівства Данія та уряду Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро-, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей, та в окремих районах та містах Запорізької області уздовж узбережжя Азовського моря.

ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ

ПРОГРАМА НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ФУНКЦІОНУВАННЯ МІКРО-БІЗНЕСУ ТА САМОЗАЙНЯТОСТІ В УМОВАХ ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СИТУАЦІЇ, ПОВ'ЯЗАНОЇ З РОЗПОВСЮДЖЕННЯМ КОРОНАВІРУСУ COVID-19 ТА ВВЕДЕННЯМ КАРАНТИННИХ ЗАХОДІВ

Сторiнка 1111«7891011