Viber-бот YASNO вже допомагає сплатити за світло без комісії

У чат-боті YASNO в Viber мешканці Донеччини тепер можуть не лише передати показання електролічильника, дізнатися адресу найближчого енергоофісу або отримати інформацію про продукти, що дозволяють економити. Для зручності клієнтів постачальник запровадив і можливість швидкої оплати без комісії.

Електропостачальник YASNO оновив 35 енергоофісів для обслуговування клієнтів

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO продовжує модернізувати енергоофіси в Донецькій, Дніпропетровській областях та Києві. Наразі оновлено 35 приміщень, де клієнти без черг можуть отримати якісний сервіс у сучасних та зручних умовах.

МОМ ПРОВОДИТЬ ЛІТНЮ ОНЛАЙН-ШКОЛУ ДЛЯ МОЛОДІ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Уряду Японії запрошує молодь віком від 18 до 25 років, яка проживає на території Донецької та Луганської областей, взяти участь у молодіжній онлайн-школі «Разом до успіху», дізнатися більше про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність, лідерство та отримати змогу втілити ідеї власних соціальних проєктів у своїх громадах.

Електропостачальник YASNO та Нацбанк України радять, як безпечно сплачувати за світло онлайн

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO долучився до інформаційної кампанії Національного банку України з протидії платіжному шахрайству #ШахрайГудбай.

Літня онлайн-школа «Разом до успіху» за підтримки Уряду Японії

Вже є плани на середину серпня? У нас є пропозиція! З 10 по 15 серпня Представництво МОМ в Україні за підтримки Уряду Японії запрошують молодь віком від 18 до 25 років, яка мешкає на підконтрольній території Донецької та Луганської областей, на літню онлайн-школу «Разом до успіху».

Сторiнка 1015«67891011121314»