Viber-бот YASNO вже допомагає сплатити за світло без комісії

У чат-боті YASNO в Viber мешканці Донеччини тепер можуть не лише передати показання електролічильника, дізнатися адресу найближчого енергоофісу або отримати інформацію про продукти, що дозволяють економити. Для зручності клієнтів постачальник запровадив і можливість швидкої оплати без комісії.

Електропостачальник YASNO оновив 35 енергоофісів для обслуговування клієнтів

Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO продовжує модернізувати енергоофіси в Донецькій, Дніпропетровській областях та Києві. Наразі оновлено 35 приміщень, де клієнти без черг можуть отримати якісний сервіс у сучасних та зручних умовах.

МОМ ПРОВОДИТЬ ЛІТНЮ ОНЛАЙН-ШКОЛУ ДЛЯ МОЛОДІ З ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за підтримки Уряду Японії запрошує молодь віком від 18 до 25 років, яка проживає на території Донецької та Луганської областей, взяти участь у молодіжній онлайн-школі «Разом до успіху», дізнатися більше про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність, лідерство та отримати змогу втілити ідеї власних соціальних проєктів у своїх громадах.

Сторiнка 1010«678910