ОГОЛОШУЄМО ПРО ПОЧАТОК КОНКУРСУ

190528_1842.jpg

Шановні жителі міста Гірник!

Щиро вітаємо вас з теплом, квітінням, яскравим спалахом цвітіння! І оголошуємо початок традиційного конкурсу «Мій дім  - 2019», результати якого буде оголошено у вересні на святі, присвяченому Дню міста. Будемо раді, якщо до домовласників приєднаються  приватні підприємці і усі заклади нашого міста, бо МІЙ ДІМ – це не тільки  помешкання, де ми живемо, це – все наше рідне місто. Тож,  до 25 серпня,  надсилайте  фото з вашими квітучими будинками, магазинами, підприємствами на електронну адресу:

vus.gornyak@selidovo-rada.gov.ua

Не забудьте вказати прізвище, ім'я та по-батькові (власника, керівника, відповідальної особи), адресу, назву ОСББ, магазину, підприємства, контактний телефон.

Не засмучуйтесь, якщо у вас немає можливості відправити фото. Зверніться до будь-якого кабінету у виконкомі, залиште вашу адресу, контактний телефон і ми самі сфотографуємо ваш будинок.

Переглянути фото, прокоментувати та проголосувати ви можете за посиланням