Новина з КНП. "Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради"

З 1 серпня, в амбулаторії №4 м.Гірник, почне прийом новий сімейний лікар загальної практики Бутрій Маргарита Михайлівна, яка закінчила Запорізький державний медичний університет в 2017 році за спеціальністю «Лікувальна справа» та має повну вищу освіту.

Окрім основної освіти Маргарита Михайлівна брала участь у багатьох конференціях, таких як : «Доказова медицина в практиці сімейного лікаря», «Святогірські читання сімейного лікаря 2017/2018» , «Сучасні аспекти ревматології : номенклатура, діагностика та лікування захворювань», «Проблеми та перспективи сучасної педіатрії». Також успішно пройшла школу з кардіології в Інституті хірургії доктора Валіхновського, тренінги «Первинна реанімація рівня BLS (базова підтримка життя)», «Комплексний підхід до лікування найбільш розповсюджених захворювань у дітей» та інші .

Кваліфікаційний рівень : лікар спеціаліст зі спеціальності «Загальна практика сімейна медицина»
Проходила інтернатуру в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» з 01.08.2017 по 31.07.2019 і це свідчить про те, що Маргарита Михайлівна добре знайома з нашою аудиторією пацієнтів.
Вона характеризується як молодий, кваліфікований, амбіціозний спеціаліст , з найсвіжішими знаннями в сфері сімейної медицини. З великим бажанням та наснагою приступає до роботи щоб допомагати населенню долати хвороби, вести консультативну та профілактичну діяльність як серед дорослих, так і серед дітей.
Запрошуємо всіх бажаючих звертатися за допомогою, а також обирати Бутрій Маргариту своїм сімейним лікарем та заключати з нею декларації.
Дамо можливість свіжим, молодим кадрам медицини показати себе та свої знання, зберегти і підняти рівень здоров’я людей !