Літня онлайн-школа «Разом до успіху» за підтримки Уряду Японії

Вже є плани на середину серпня? У нас є пропозиція! З 10 по 15 серпня Представництво МОМ в Україні за підтримки Уряду Японії запрошують молодь віком від 18 до 25 років, яка мешкає на підконтрольній території Донецької та Луганської областей, на літню онлайн-школу «Разом до успіху».

 

 

Протягом тижня ми будемо навчати  активних дівчат та хлопців зі Сходу України розробляти власні соціальні проекти, розповідатимемо про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя і громадянську відповідальність, а також навчатимемо бути лідерами та гарними комунікаторами. Випустившись зі Школи, окрім сертифікатів та сувенірів з айдентикою Школи, учасниці та учасники зможуть отримати гранти від МОМ у розмірі до 1500 доларів США на втілення розроблених соціальних проектів у своїх громадах.

 

Ця Школа - продовження традиції проведення літніх школ, які МОМ організовує вже багато років в офлайн-форматі.  Ми гарантуємо, що онлайн-формат не завадить отримати від Школи сто відсотків користі та задоволення, адже окрім навчання, в програмі Школи учасники знайдуть майстер-класи, семінари, ігри, воршкопи, змагання і відео-зустрічі з цікавими людьми. За попередні роки гостями Школи ставали відомі музиканті та музичні продюсери, успішні футболісти, танцюристи, політики, іноземні дипломати, громадські діячі та бізнесмени, а також - популярні блогери, кожен з яких був відкритим до спілкування та ділився власною історією успіху з учасниками. 

 

Це літо може стати саме тим літом, коли ти познайомишся з небайдужими та діяльними людьми, які вже змінюють світ, та знайдеш натхнення для здійснення своїх найсміливіших мрій та вибору життєвого шляху!  

 

Основна вимога для учасників – мотивація, наявність швидкісного інтернету та готовність приділяти Школі щонайменше 4 години на день з 10 по 15 серпня.

 

Подавайся!

 

Кінцевий термін прийому заявок – 19 липня.

Анкета тут????

https://bit.ly/Подавайся

 

????Детальніше про школу: https://bit.ly/РазомДоУспіху

 

Детальніше про те, як проходили минулі школи ти можеш дізнатись за хештегами:

#iomsummerschool

#разомдоуспіху

Добавить комментарий

Обновить

Два + три буде... (вкажить число)