Карантин продовжено до 22 червня

.

Тому з 22 травня громадський транспорт запустять там, де за останній тиждень на 100 тис. Населення припадає в середньому менше 12 нових випадків захворювання Covid-19, середня кількість тестів - більше 12-ти, наповненість лікарень - не більше 50% пацієнтів з коронавірусів.

Крім того:

⁃ З 22 травня - (не) регулярні пасажирські перевезення автотранспортом в міському, приміському, внутрішньообласному і міжнародному сполученні.
⁃ З 25 травня - метро.
⁃ З 1 червня - ж / д перевезення в міському, регіональному, далекому внутрішньому і міжобласним повідомленням.
⁃ З 1 червня - міжобласні пасажирські перевезення автотранспортом (якщо маршрут в область, де карантин не послаблять, діє обмеження - пасажирів може бути 50% від місткості автобуса).
⁃ З 15 червня - відкриття авіасполучення.
Незмінним залишається правило бути в масці.