Інформує відділення запобігання НС 13 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області

Однією з найрозповсюдженіших причин, через які стаються пожежі у житловому секторі, є – необережне поводження з вогнем та паління в житлових приміщеннях.

Часто люди, маючи таку згубну звичку, як куріння, навмання кидають недопалки з балконів, палять в місцях, де це робити заборонено, залишають недопалки на дерев´яних та легкозаймистих поверхнях, а також поряд з речами, які під час контакту з вогнем у лічені секунди можуть загорітись.

Максимальна температура тліючого недопалку коливається в межах 300-400 градусів, час його тління – 4-8 хв, і цього може бути достатньо, аби змусити тліти речі чи поверхню, на якій залишили недопалок, а спровокований ним осередок тління призведе до пожежі.

Дуже сподіваємося, що ви також розумієте, до чого може призвести куріння на ліжку в нетверезому стані, викинутий недопалок з балкону (який може потрапити на сусідній балкон чи на дерево, і спровокувати там пожежу) чи на відкритій території у сухостій.

Пам´ятайте:
- палити в квартирі чи будинку треба тільки в спеціально відведених для цього місцях;
- в місці для паління завжди має бути попільничка.

Забороняється:
- палити в ліжку;
- палити поряд з легкозаймистими речами, рідинами, аерозольними упаковками;
- викидати деінде непогашені недопалки і сірники;
- класти непогашені недопалки на дерев´яні чи легкозаймисті поверхні;
- викидати недопалки з балконів, лоджій, вікон.

Пам´ятайте, кожен повинен відповідально ставитися до правил пожежної безпеки. Адже порушення цих вимог призведе не лише до травмування порушника, але й оточуючих.

Бережіть себе та свої близьких!

Добавить комментарий

Обновить

Кількість мiсяцiв у роцi? (вкажить число)