ДОПОМОЖІТЬ ЗРОБИТИ МІСТО ЗЕЛЕНИМ І КВІТУЧИМ!

200317_6319.jpg

У березні по всій країні в рамках проекту “Озеленення України” висадили 1 мільйон дерев. В нашому місті теж відбулася екологічна акція «Посади та збережи своє дерево». У ній взяли участь працівники установ і закладів міста, ОСББ. 

Було висаджено 869 молодих дерев: каштанів, берез, лип, катальп, горіхів, звичайних та червоних дубів. Ці дерева добре приживаються у міському середовищі, створюють гарну тінь, очищують повітря, виділяють кисень, роблять міський простір більш затишним та комфортним.

Закликаємо керівників та працівників підприємств, установ й організацій усіх форм власності (серед яких об’єднання ОСББ) та власників приватних домоволодінь, мешканців міста  долучитися  до збереження висаджених дерев, бо без бережливого ставлення та вчасного поливу вони загинуть. Адже важливо не просто висадити дерева, а зробити все можливе для того щоб вони прижилися, потім тішили всіх нас. Давайте разом зробимо наше місто квітучим та зеленим.

Переглянути фото акції можна в галереї або за посиланням http://gornyak-rada.gov.ua/gallery/akcia-posadi-ta-zberezi-svoe-derevo

Добавить комментарий

Обновить

Кількість пір року? (вкажіть число)