ДО УВАГИ ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧІВ

До уваги власників державних актів на право власності та постійного користування земельними ділянками, та користувачів земельних ділянок…

З метою виконання підпункту 2 пункту 1 Указу Президента України від 22.07.2019 № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» з урахуванням інформації, наданої Головними управліннями Держгеокадастру в областях на виконання пункту 2 Протоколу виробничої наради з керівниками головних управлінь Держгеокадастру в областях, м. Києві від 26.09.2019 – щодо систематизації інформації про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру.

Для перегляду інформації натисніть на "Про відомості ДЗК"