Аварійні бригади ДТЕК Донецькі електромережі готові ліквідувати аварії в разі потреби

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Синоптики обіцяють штормовий вітер. Аварійні бригади ДТЕК Донецькі електромережі готові ліквідувати аварії в разі потреби

 

Донецька область, 07 жовтня 2020

За інформацією Українського Гідрометцентру, сьогодні, 7 жовтня в Донецькій області очікується погіршення погодних умов: місцями шквали з поривами вітру до 15-20 метрів в секунду. Негода може призвести до аварійних відключень в регіоні.

Інформацію про відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Планові та аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є – енергетики вже знають про відключення. Якщо ви не знайшли свою адресу – залиште повідомлення на сайті компанії у цьому ж розділі, або телефонуйте до кол-центру (0629) 450 473, (099/096) 4 500 473, чи пишіть у приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Фейсбук.

«Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі продовжують посилене чергування і готові оперативно ліквідовувати аварії в разі необхідності, – повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов. – ДТЕК Донецькі електромережі піклується про своїх клієнтів і робить все можливе, щоб забезпечити жителів області надійним електропостачанням».

ДТЕК Донецькі електромережі нагадує про необхідність дотримання правил електробезпеки:

  • при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі;
  • не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів і ні в якому разі не торкатися його;
  • при виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей і люків електроустановок, а також пошкоджених опор, прохання повідомляти про це до кол-центру енергокомпанії, або в приватних повідомленнях на нашій сторінці у Фейсбук

 

Бережіть своє життя та здоров'я!

Добавить комментарий

Обновить

Десять поділити на п'ять буде...? (вкажіть число)