Як за 2 хвилини передати показання електролічильника через Viber та зекономити кошти

Понад 96% власників смартфонів в Україні користуються Viber, щодня здійснюючи близько 4 млн дзвінків та надсилаючи 11 млн повідомлень. Електропостачальник YASNO розповів, як за допомогою месенджера швидко передати показання лічильника та чому це дозволяє економити кошти.

Жителі Донеччини, які щомісяця передають показання електролічильника до 3 числа, сплачують лише за фактичне споживання. Якщо постачальник не отримує даних, нарахування здійснюються за середніми показаннями, а відтак сума в платіжці може відрізнятися від обсягу електроенергії, що був використаний протягом останнього місяця.

Заощадити кошти та швидко передати показання можна через чат-бот YASNO у Viber, до якого лише за місяць після запуску приєдналися 17,5 тисяч користувачів. Щоб скористатись сервісом, достатньо перейти за посиланням https://yasno.com.ua/chatbot або відсканувати QR-код на сайті YASNO.

Через чат-бот YASNO можна передати дані за себе, своїх батьків, друзів та сусідів. Крім того, онлайн-помічник має додаткові корисні функції: підкаже, як зменшити витрати на електроенергію до 50%, допоможе замовити консультацію спеціаліста з питань енергоефективності та стане в нагоді при пошуку найближчого енергоофісу та його контактів.

«Кожен клієнт може обрати найбільш зручний спосіб передачі показань: Особистий кабінет, форму на сайті, повідомлення у Facebook, чат-бот у Viber,  за телефоном (095/067) 65-26-000, (0629) 52-60-00 через автовідповідач чи при з'єднанні з оператором. Усі сервіси є зручними та допоможуть кожній родині економити час та гроші», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Прес-служба YASNO

у Донецькій області