22 червня - День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

.

В зв’язку з подовженням карантину до 31 липня 2020 року, масових заходів у Гірнику, як і в усій країні, не буде, але в цей день ви зможете самостійно, дотримуючись карантинних вимог, у зручний для вас час покласти квіти до пам’ятників «Матері, що тужить» у міському парку та «Воїну-визволителю» на Дитячому майданчику «Морська держава», де поховані борці за свободу нашої Батьківщини, замучені фашистськими окупантами у 1941-1943 роках.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У зв’язку з необхідністю дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, працівники та вихованці Будинку культури м. Гірник створили відеоролик «До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні» https://www.facebook.com/100050871553061/videos/140161767689541/, як нагадування теперішньому поколінню про страшні події тих часів.

 

 

 

 

 

Нагадуємо не використовувати заборонену символіку!

Згідно ч.1 ст.4 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» заборонено виготовлення, розповсюдження та публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму, символіки націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режиму у тому числі у вигляді сувенірної продукції, публічне використання гімнів СРСР, УРСР та інших радянських республік.
За вищевказані правопорушення статтею 436-1 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років та обмеження волі на той же строк, з конфіскацією майна або без такої.

Добавить комментарий

Обновить

Кількість пір року? (вкажіть число)