14 липня 2020 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС

14 липня 2020 року відбулось чергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому за результатами доповідей та з урахуванням обговорення Комісією вирішено (Протокол № 23 від 14.07.2020):

- залишити в дії на території Селидівської міської ради адаптивний карантин та забезпечити дієвий контроль за його дотриманням.

- Забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) та суворе дотримання протиепідемічних та карантинних заходів.

- дозволити діяльність закладів культури з наповненістю не більше 50 відсотків стаціонарних розміщених місць для сидіння та/або не більше однієї особи на 5 кв. метрів площі закладу культури.

-заборонити роботу після 23-ї та до 7-ї години розважальних закладів, а також суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдальнь, кафетеріїв, буфетів тощо), закладів культури, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос.