УВАГА! КОНКУРС!

про конкурс

«Жінка року-2018»

1. Мета конкурсу.

Сприяти формуванню та вираженню суспільно-політичної волі жінок, ініціювати та підтримувати їх вміння, таланти, професійні та творчі здібності, участь у державотворчому процесі.

1. Учасники конкурсу.

Учасниками конкурсу можуть бути жінки, які своєю активною діяльністю сприяють розвитку в державотворенні, економіки, освіти, культури, спорту тощо, є неформальними лідерами в різних галузях життя суспільства, впливають на громадське життя Гірницької міської ради.

1. Порядок проведення конкурсу.

Конкурс «Жінка року-2018» (далі – конкурс) проводиться на підставі розпорядження голови Гірницької міської ради у відповідності до цього Положення.

Склад оргкомітету затверджується розпорядженням голови Гірницької міської ради. Засідання оргкомітету з визначенням переможниць проводиться на протязі трьох днів після закінчення терміну подання пропозиції на конкурс «Жінка року-2018».

Фінал конкурсу, під час якого відбудеться нагородження жінок-переможниць, проводиться в першій декаді березня в рамках святкування Міжнародного жіночого дня.

1. Умови конкурсу

Визначення жінок – переможниць конкурсу «Жінка року-2018» відбувається за такими номінаціями:

4.1. Жінки – працівники органів місцевого самоврядування;

4.2. Жінки – громадські діячі, керівники громадських організацій;

4.3. Жінки – працівники охорони здоров’я;

4.4. Жінки – працівники освіти;

4.5. Жінки – працівники культури, творчих професій;

4.6. Жінки – працівники закладів фізкультури та спорту, спортсменки;

4.7. Жінки – працівники торгівлі та побутового обслуговування населення;

4.8. Жінки – працівники житлово-комунального господарства;

4.9. Жінки – підприємці;

4.10 Жінки – промисловці.

Для участі у конкурсі допускаються жінки за поданням керівників структурних підрозділів підприємств, установ та організацій різних форм власності, або самовисуванці.

До подання додаються наступні матеріали:

- фотокартка;

- творчий життєвий опис учасниці конкурсу (до 1 сторінки);

- перелік нагород, відзнак, особливих заслуг (за наявності);

- для номінації 4.6. «Жінки – працівники закладів фізкультури та спорту, спортсменки» - перелік змагань, у яких взяла участь конкурсантка та перелік отриманих нагород.

Подання та необхідні матеріали, відповідно оформлені, надсилаються до Гірницької міської ради до 12.02.2019 на електронну адресу                   org.gornyak@selidovo-rada.gov.ua.

Під час підведення результатів конкурсу «Жінка року-2018» у кожній номінації може бути визначено декілька переможниць.

1. Організатори конкурсу

Організатором конкурсу «Жінка року-2018» є Гірницька міська рада.

1. Нагородження переможниць конкурсу

Жінки – переможниці конкурсу «Жінка року-2018» отримують дипломи та цінні подарунки від організаторів.

1. Фінансування конкурсу

Фінансування витрат на проведення конкурсу «Жінка року-2018» здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету і інших джерел не заборонених законодавством.

до розпорядження міського голови

від 04.02.2019 № 10-р

СКЛАД

організаційного комітету з підготовки та проведення

конкурсу «Жінка року-2018»

1. Коваленко Сергій Володимирович – голова Гірницької міської ради, голова оргкомітету.
  2. Армяновська Наталія Олександрівна – заступник директора БК м. Гірник з культмасової роботи, депутат Гірницької міської ради.
  3. Бондаревський Сергій Володимирович – директор КП «Добробут» Гірницької міської ради», член виконавчого комітету Гірницької міської ради.
  4. Головач Валентина Володимирівна – заступник міського голови Гірницької міської ради, голова ініціативної групи «Разом до успіху».
  5. Гулай Ігор Ігорович – вчитель ЗОШ № 19, заступник голови ініціативної групи «Разом до успіху».
  6. Єлісєєв Юрій Анатолійович – в.о. начальника Селидівського ДФ ДП «Регіональні електричні мережі», член виконавчого комітету Гірницької міської ради.
  7. Колошина Олена Анатоліївна – секретар Гірницької міської ради.
  8. Коряк Олексій Олександрович – Приватний підприємець, член виконавчого комітету Гірницької міської ради.
  9. Кравець Сергій Семенович – приватний підприємець.
  10. Крохіна Катерина Володимирівна – методист ПДЮТ м. Гірника, депутат Гірницької міської ради.
  11. Левчук Ігор Володимирович – приватний підприємець, депутат Гірницької міської ради.
  12. Лисун Анатолій Олександрович – заступник директора ДП «Селидіввугілля» ВП «ш. «Курахівська», член виконавчого комітету Гірницької міської ради.
  13. Оржеховська Оксана Сергіївна – інспектор військо-облікового столу Гірницької міської ради.
  14. Резніков Володимир Валентинович – приватний підприємець, депутат Гірницької міської ради.
  15. Соломка Анатолій Григорович – директор БК м. Гірник.

Секретар виконкому                                                                           Н.М. Гулай