Новини навчальних закладів

ЗОШ №18 » ПОДАРУНКИ ДЛЯ ПЕРШАЧКІВ

19.12.2019 року від імені голови Гірницької міської ради учнів 1-го класу Гірницької ЗОШ №18 з Днем Святого Миколая привітала подарунками секретар Гірницької міської ради Калошина Олена Анатоліївна.

ЗДО "Топольок" » Семінар практикум

12.12.2019 в ЗДО № 32 «Топольок» директор  КУ «Інклюзивно-ресурсного       центру» Селидівської міської ради Сахновська Ю.В. провела семінар практикум з командою психолого-педагогічної служби закладу, щодо підвищення компетентності задіяних педагогів.

ЗДО "Топольок" » Розвага для малят молодшого віку «Здрастуй, зимонька».

06.12.2019 у музичній залі ЗДО № 32 «Топольок»  інструктор з фізкультури Халтуріна Л.В. здивувала і потішила своїх вихованців спортивною, веселою розвагою для малят молодшого віку «Здрастуй, зимонька».

Мистецька школа » «ЗИМОВА ФАНТАЗІЯ»

Підтримка талановитих дітей сьогодні є надзвичайно актуальною, адже дітям важливо відчути , що їхні зусилля, наполеглива праця, натхнення, мистецький пошук оцінені не тільки батьками та викладачами, а і професійними музикантами, які входять до складу журі.

Сторiнка 414«12345678»