Новини навчальних закладів

ЗОШ №18 » «Європейська осінь - 2019»

У межах онлайн-фестивалю «Європейська осінь - 2019» у Гірницькій загальноосвітній школі №18 для учнів 1-9 класів були проведені нестандартні уроки, які значно підвищили інтерес учнів до вивчення іноземної мови.

ЗОШ №19 » Педагогічна рада

31 жовтня 2019 у Гірницькій ЗОШ І-ІІ ступенів №19 відбулась педагогічна рада за темою «Про роботу педагогічного колективу щодо забезпечення діяльнісного підходу до організації освітнього процесу».

ЗОШ №17 » МИ ЩИРО ДЯКУЄМО!

Волонтерські організації “Жовто-блакитні крила” та “Генерація UA” основними напрямами діяльності якої є допомога родинам тимчасово переміщених осіб, допомога дітям, які постраждали внаслідок проведення бойових дій АТО та миротворча місія, надали Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради благодійну допомогу:

ПДЮТ » Повір у себе

У жовтні на базі ПДЮТ м.Гірника було проведено міський етап обласного конкурсу-огляду  «Повір у себе».

ЗОШ №17 » Учительська майстерня

З метою ознайомлення вчителів з новітніми технологіями навчання в Гірницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №17 Селидівської міської ради учителем української мови Передерій О.О. було проведено майстер-клас по створенню лепбуків «Лепбук як спосіб узагальнення та систематизації знань».

Сторiнка 28«123456»