Новини навчальних закладів

ПДЮТ » Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»

З метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та учнівської молоді міста, розвитку їх творчих здібностей вихованці ПДЮТ м. Гірника взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».

ПДЮТ » Інтелектуальна кав’ярня

«Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності. Кожен із нас приходить у життя із природженою здатністю жити щасливо і успішно. А ми повинні збагатити цю здатність знаннями і навичками, які б допомогли нам реалізувати її якомога ефективніше. Р. Т. Кіосакі».

ЗОШ №18 » ПРОЩАВАЙ, ЗИМО!

Давні масляні традиції українців було втілено в Гірницькій ЗОШ І-ІІ ст.18.  Ми спробували весело провести зиму і з нетерпінням чекаємо на весну!

ЗДО "Топольок" » «Робота педагогів з розвитку та удосконаленню зв’язної мови дітей дошкільного віку»

05.02.2020 в ЗДО № 32 «Топольок» вчитель – логопед Захарова Г.Л. провела консультацію для педагогів «Робота педагогів з розвитку та удосконаленню зв’язної  мови дітей дошкільного віку».

Сторiнка 213«123456»