Новини навчальних закладів

ПДЮТ » Переможці обласного конкурсу – виставки робіт декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй»

«Ми всі – митці», – заявляє Вілл Ґомперц. Кожен із нас має дар творити – і безліч перешкод на шляху до свого шедевра. Спираючись на професійний досвід спілкування з сучасними митцями і блискуче знання історії мистецтва, Ґомперц виводить правила креативного мислення, що працюють за будь-яких обставин, допомагаючи долати перешкоди в творчості.

ЗДО "Топольок" » «Неслухняний Рижик»

У театралізованій виставі «Неслухняний Рижик» музичний керівник і вихователь Кожокар Г.В. показали та розповіли дітям правила безпеки життєдіяльності.

ПДЮТ » Вручення свідоцтв про позашкільну освіту в  ПДЮТ м.Гірника

Пандемія коронавірусу змінила звичний спосіб життя для мільярдів людей, як і для педагогів та вихованців ПДЮТ м.Гірника. Традиційно з року в рік в ПДЮТ  відбувається урочисте вручення свідоцтв про позашкільну освіту для тих, хто пройшов повний курс навчання.

ПДЮТ » Онлайн - виставка малюнків «Україна – серце Європи»

В Україні, згідно Указу Президента, з 2003 року День Європи ми святкуємо в третю суботу травня. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

ПДЮТ » #Я_матусю_свою_обійму #Позашкільна_освіта #залишаймося_вдома

За ініціативою Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках святкування Міжнародного Дня матері, з метою виховання ніжного ставлення до найближчої людини на Землі, поглиблення почуття вдячності за неньчину турботу, сприяння популяризації Дня матері серед учнівської молоді, педагоги ПДЮТ м. Гірника, вихованці та їх чарівні матусі приєдналися до обласного фото - челенджу "Я матусю свою обійму".

ПДЮТ » Відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

ДЛЯ ТВОРЧОСТІ НАВІТЬ КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА! Це в котрий раз довели талановиті діти нашого міста! З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей світу, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління з 23.04.2020 по 28.04.2020 на базі ПДЮТ м. Гірника було проведено відбірковий етап  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

ПДЮТ » Відбірковий етап обласної природоохоронної акції «Проліска»

На виконання Плану роботи ПДЮТ м.Гірника Донецької області на 2020 рік, листа ДОЕНЦ від 06.02.2020 № 26 «Про проведення обласної природоохоронної акції  «Проліска», наказу закладу від 07.02.2020 № 54 «Про участь в обласній природоохоронній акції  «Проліска» з метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення на базі ПДЮТ м. Гірника Донецької області було проведено онлайн  відбірковий етап обласної природоохоронної  акції «Проліска», відповідно до Умов проведення.

Сторiнка 11412345»