Новини навчальних закладів

ЗДО "Топольок" » Комунікативна культура педагогів у сучасному дошкільному закладі

Вихователь групи раннього віку (Топорова В.І.) поділилася своїми знаннями і розумінням комунікативної культури педагогів у сучасному дошкільному закладі.

Мистецька школа » «МУЗИКА ВЕСНИ» 2020

7 березня  у мистецькій школі міста Гірник відбувся святковий концерт, який було присвячено Міжнародному жіночому дню - 8 березня!

ПДЮТ » Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина»

З метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та учнівської молоді міста, розвитку їх творчих здібностей вихованці ПДЮТ м. Гірника взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».

ПДЮТ » Інтелектуальна кав’ярня

«Освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності. Кожен із нас приходить у життя із природженою здатністю жити щасливо і успішно. А ми повинні збагатити цю здатність знаннями і навичками, які б допомогли нам реалізувати її якомога ефективніше. Р. Т. Кіосакі».

ЗОШ №18 » ПРОЩАВАЙ, ЗИМО!

Давні масляні традиції українців було втілено в Гірницькій ЗОШ І-ІІ ст.18.  Ми спробували весело провести зиму і з нетерпінням чекаємо на весну!

Сторiнка 11312345»