Новини навчальних закладів

ПДЮТ » Онлайн - виставка малюнків «Україна – серце Європи»

В Україні, згідно Указу Президента, з 2003 року День Європи ми святкуємо в третю суботу травня. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

ПДЮТ » #Я_матусю_свою_обійму #Позашкільна_освіта #залишаймося_вдома

За ініціативою Донецького обласного Палацу дитячої та юнацької творчості, в рамках святкування Міжнародного Дня матері, з метою виховання ніжного ставлення до найближчої людини на Землі, поглиблення почуття вдячності за неньчину турботу, сприяння популяризації Дня матері серед учнівської молоді, педагоги ПДЮТ м. Гірника, вихованці та їх чарівні матусі приєдналися до обласного фото - челенджу "Я матусю свою обійму".

ПДЮТ » Відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

ДЛЯ ТВОРЧОСТІ НАВІТЬ КАРАНТИН НЕ ПЕРЕШКОДА! Це в котрий раз довели талановиті діти нашого міста! З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону, до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей світу, активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді, розвитку образного мислення і емоційної чуйності, розкриття творчих здібностей та художнього смаку підростаючого покоління з 23.04.2020 по 28.04.2020 на базі ПДЮТ м. Гірника було проведено відбірковий етап  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея».

ПДЮТ » Відбірковий етап обласної природоохоронної акції «Проліска»

На виконання Плану роботи ПДЮТ м.Гірника Донецької області на 2020 рік, листа ДОЕНЦ від 06.02.2020 № 26 «Про проведення обласної природоохоронної акції  «Проліска», наказу закладу від 07.02.2020 № 54 «Про участь в обласній природоохоронній акції  «Проліска» з метою формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення на базі ПДЮТ м. Гірника Донецької області було проведено онлайн  відбірковий етап обласної природоохоронної  акції «Проліска», відповідно до Умов проведення.

ПДЮТ » «ВЕСНЯНІ БАРВИ ДОНЕЧЧИНИ»

З МЕТОЮ ВИХОВАННЯ В МОЛОДІ ЛЮБОВІ ДО РІДНОГО КРАЮ, РОЗШИРЕННЯ ЗНАНЬ ПРО ДОНЕЦЬКУ ОБЛАСТЬ, ВИЯВЛЕННЯ У ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ ТА ВМІННЯ ВІДОБРАЖАТИ НЕПОВТОРНУ КРАСУ ПЕЙЗАЖНИХ МОТИВІВ РІДНОГО КРАЮ, ЯКІ СПОНУКАЮТЬ ДІТЕЙ ДО ПАТРІОТИЧНОГО І ЕСТЕТИЧНОГО СПРИЙНЯТТЯ НАВКОЛИШНЬОГО СВІТУ НА БАЗІ ПДЮТ М.ГІРНИКА ПРОВЕДЕНО  ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «ВЕСНЯНІ БАРВИ ДОНЕЧЧИНИ».

ПДЮТ » Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

Вітаємо переможців!!!

З метою підтримки і розвитку творчих здібностей вихованців, подальшого розвитку та активізації декоративно-ужиткового мистецтва у закладах позашкільної та загальної середньої освіти Донецьким обласним центром технічної творчості дітей та юнацтва у період з 24 лютого по 16 березня 2020 року у м.Слов’янськ на базі Донецького обласного центру технічної творчості дітей та юнацтва було проведено обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

ЗДО "Топольок" » Комунікативна культура педагогів у сучасному дошкільному закладі

Вихователь групи раннього віку (Топорова В.І.) поділилася своїми знаннями і розумінням комунікативної культури педагогів у сучасному дошкільному закладі.

Мистецька школа » «МУЗИКА ВЕСНИ» 2020

7 березня  у мистецькій школі міста Гірник відбувся святковий концерт, який було присвячено Міжнародному жіночому дню - 8 березня!

Сторiнка 11312345»