Новини навчальних закладів

ЗДО "Топольок" » «Козацькі забави»

17.10.2019 в ЗДО № 32 «Топольок» пройшли міські спортивні змагання «Козацькі забави», серед дітей старшого дошкільного віку за девізом: «Ритм, гармонія і рух – для малят найкращий друг».

ЗОШ №17 » ЗМАГАННЯ ЛІДЕРІВ

9 жовтня 2019 року на базі ПДЮТ м. Гірника Донецької області було проведено міський брейн - ринг «Лідер року - 2019» для лідерів учнівського самоврядування ЗЗСО міста.

ЗОШ №18 » ''З країни в Україну''

06.10.2019 року учні 8-А та 9 класу Гірницької ЗОШ І-ІІ ст.№18 Селидівської міської ради відвідали мандрівний фестиваль ''З країни в Україну'', який проходив малими містами Донбасу.

ЗДО "Топольок" » «Впевнений старт»

В ЗДО № 32 «Топольок» вихователь старшої групи «Дзвіночки» спрямовує свою роботу на реалізацію розвивальних , виховних, навчальних цілей за освітньою програмою «Впевнений старт».

ЗДО "Топольок" » Впровадження освітньої інклюзивної практики в закладі

18.09.2019 в методичному кабінеті ЗДО № 32 «Топольок» на педагогічній годині було розглянуто та обговорено питання впровадження освітньої  інклюзивної практики в закладі.

Сторiнка 11012345»