ВЕСНЯНА ТОЛОКА 2019

190409_8350.jpg

З 18 березня 2019 року на території Гірницької міської ради стартував двомісячник благоустрою міста. До нього вже залучені підприємства, установи та організації Гірника – ПП «Керуюча компанія житлокомсервіс «Наш дім», КП «Добробут», голови ОСББ, заклади освіти, культури, спорту та інші.
У цей час у належний стан приводяться вулиці, прилеглі, закріплені прибудинкові та виробничі території, зелені і лісові смуги, квітники, парки, сквери, паркани, зупинки громадського транспорту, дорожні знаки, надані в користування земельні ділянки, щити для оголошень, опори по вулицях міста.
В рамках двомісячника стартувала акція «Посади дерево та збережи його», під час якої висаджено 372 саджанця берези та айланти. Дерева були висаджені на територіях закладів освіти, прибудинкових територіях ОСББ, в скверах та вулицях міста.
Крім того до належного стану приводяться автомобільні дороги місцевого значення та придорожні лісосмуги. Ремонт вулично-дорожньої мережі розпочався з вулиці Шевченка. Там Селидівським підрядним спеціалізованим дорожнім ремонтно-будівельним відокремленим підрозділом ПАТ «Облдоррембуд» було зроблено ямковий ремонт дороги.
Для покращення стану навколишнього середовища, з метою об’єднання зусиль людей різного віку, професій, політичних поглядів, релігій, 20 квітня відбудеться загальноміська толока, куди запрошуються не тільки підприємства, установи та організації Гірника, але й мешканці, яким не байдуже майбутнє нашого міста.

Фотозвіт, який буде поповнюватися щоденно, ви можете переглянути  за посиланням http://gornyak-rada.gov.ua/gallery/vesnana-toloka-2019 , а можете і самі опинитись на сторінках нашої фотогалереї. Присилайте фото вашої "Весняної толоки" на електронну адресу vus.gornyak@selidovo-rada.gov.ua, тільки не забувайте вказати адресу вашого будинку, або назву ОСББ, назву підприємства тощо.