Незагоєні рани

13 лютого 2015 року  до нашого міста прийшла біда. У цей день жителі нашого міста жили своїм звичайним життям, не очікуючи нічого лихого. Та раптовий обстріл важкої артилерії втрутився у буденне життя людей. Ця трагедія унесла життя 5 жителів нашого міста, ще 10 було поранено, серед них 2 дитини.

Рани у душі від цієї жахливої події напевне ніколи не загояться.

Про втрати завжди важко говорити, а коли йдеться про загибель невинних людей, говорити ще важче.

Вже 5 років минуло з того жахливого дня. Та жителі нашого міста щороку збираються біля пам’ятного знаку загиблим мирним жителям  м. Гірник, які потрапили під обстріл важкої артилерії, на мітинг-реквієм, щоб вшанувати пам’ять невинних людей, які пали жертвами неоголошеної війни.

До слова були запрошені  секретар Гірницької міської ради Олена Колошина, директор Гірницької ЗОШ № 18 Олена Уварова, виконуюча обов’язки директора дитячого садочку «Рябінка» Наталія Стефанішина, викладач Гірницького ПТУ та депутат Гірницької міської ради Олена Богодарова, протоієрей Сергій Лукашенко. Вони наголосили на тому, що неодмінно треба нести в своїх серцях і думках віру у те, що дуже скоро на нашій землі запанує мир і спокій, але ніколи неможна забувати про тих, хто віддав своє життя.

Всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Т.Пяткова,

Заступник директора БК м. Гірник