Новини нашого мiста

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

34 роки тому, 26 квітня 1986 року, сталася трагедія, відлуння якої людство відчуватиме ще протягом багатьох років – аварія на Чорнобильській атомній електростанції…

ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ ВІД ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ОТРИМАЛИ МЕШКАНЦІ МІСТА ГІРНИК

Літні люди та особи з інвалідністю є найбільш вразливими категоріями громадян, які в цей непростий час потребують особливої уваги та допомоги.

Екологічна акція «Посади та збережи своє дерево»

Як показала негода у лютому 2020 року, головною причиною пориву ліній електропередач та пошкодження електрообладнання, що призвело до масових відключень електропостачання, є нерозчищені охоронні зони повітряних ліній. 

В М.ГІРНИК ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗАХОДИ З ДЕЗІНФЕКЦІЇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З метою зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію COVID-19 у м.Гірник здійснюється санітарна обробка дитячих та спортивних майданчиків, лавок, зупинок громадського транспорту, сміттєвих баків тощо.

У М.ГІРНИК ПРОВОДЯТЬСЯ ДЕЗІНФЕКЦІЙНІ ЗАХОДИ

4 квітня рятувальники 13 Державного пожежно-рятувального загону за допомогою пожежної техніки здійснили дезінфекцію вулиць та інших місць масового скупчення людей у нашому місті.

В місті Гірник ведуться профілактичні заходи

  На виконання протоколів комісії з питань ТЕБ та НС Селидівської міської ради в нашому місті ведуться профілактичні заходи щодо попередження поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Здійснюється санітарна обробка спортивних та дитячих майданчиків, зупинок для транспорту, лавок у зонах для відпочинку, контейнерних майданчиків та під’їздів п’ятиповерхових будинків.

Незагоєні рани

13 лютого 2015 року  до нашого міста прийшла біда. У цей день жителі нашого міста жили своїм звичайним життям, не очікуючи нічого лихого. Та раптовий обстріл важкої артилерії втрутився у буденне життя людей. Ця трагедія унесла життя 5 жителів нашого міста, ще 10 було поранено, серед них 2 дитини.

УСВІДОМИЛИ? СПОДІВАЄМОСЬ...

В минулому році, під час проведення двомісячника благоустрою міста, традиційно були висаджені саджанці. Лише на дитячому майданчику «Морська держава» з’явилось близько 150 дерев – горіх, айлант та липа. Але частину з них було знищено.

Сторiнка 1212»