"ЖІНКА РОКУ - 2019". ГОЛОСУВАННЯ РОЗПОЧАТО!

200211_8215.jpg

ШАНОВНА ГРОМАДО!

Нажаль, усі строки подачі кандидатур для участі у щорічному міському конкурсі "Жінка року" - вичерпано!

Отже, представляємо вам наших учасниць:

Номінація "Дошкільна освіта"

 

 200210_1238.jpg Гречуха Тетяна Іванівна.

Працює в ЗДО «Топольок» з 1978 року, з самого його відкриття, тобто  42 роки! Машиніст з прання. Вона дивовижна, турботлива, працелюбна. Виховала 2 дітей і 2 онуків. 

 

200210_4484.jpg Захарова Анна Леонідівна.

Працює логопедом вже 20 успішних, результативних років у ЗДО «Топольок». Неодноразово нагороджена грамотами від Селидівського відділу освіти. Праця вчителя – логопеда, можливо, не так помітна, але дуже важлива, тому що не важливо скільки людині років – вона має правильно і красиво говорити. Саме цим і займається Анна Леонідівна – про це свідчить велика кількість вдячних та задоволених батьків та дітей з виправленою мовою.

 

200210_1613.jpg Лапитько Вікторія Анатоліївна.

Вихователь закладу дошкільної освіти №33 «Малятко». Загальний стаж педагогічної діяльності 30 років. Відповідальна, ініціативна, врівноважена, чуйна людина, яку люблять діти, поважають батьки і колеги. Проявила себе творчим, креативним і досвідченним педагогом. Постійно підвищує свій професійний рівень. Забезпечує набуття дітьми досвіду, умінь, навичок, фізичних та психічних якостей необхідних для навчання у школі. У своїй діяльності активно застосовує інноваційні форми і методи роботи навчання та виховання. Вікторія Анатоліївна завжди приймає участь у різноманітних міських конкурсах «Сузір’я талантів», «Дитина і світ прекрасного» виставці декоративно-ужиткового мистецтва «Народна іграшка», в яких отримує призові місця. Також має багато грамот і подяк від міського голови та начальника відділу освіти за творчий підхід до справи навчання та виховання підростаючого покоління.

 

200210_5026.jpg Меркушева Юлія Вікторівна.

Працює в дитячому закладі “Топольок” з 2013 року. Помічник вихователя. Творча, активна, емоційна. Завжди готова допомогти. Дуже творча особистість.

 

 200210_6997.jpg Обухова Клавдія Василівна.

40 років працює вихователем в ЗДО “Топольок”. На данний час працює в інклюзивній групі з дітьми з обмеженими освітніми потребами. Емоційна, імпульсивна, любить свою роботу. Пишається тим, що серед її вихованців є юристи, педагоги, інженери, поліцейські, які вже приводять в наш садок своїх діточок. 

 

200210_4475.jpg Приходько Галина Володимирівна.

Працює у ЗДО №26 "Рябінка" вже понад 25 років. Всі ці роки вона працює машиністом з прання білизни. Ця, здавалося б, непомітна праця дуже важлива. Завдяки Галині Володимирівні вихованці завжди сплять на чисто випраній білизні і витираються  пухнастими рушничками.  Галина Володимирівна є активним членом профспілки. Надійна, працьовита, доброзичлива і не байдужа людина, яку поважають в колективі.

 

200211_2915.jpg Ряполова Світлана Іванівна.

 В січні 2013 року прийшла працювати у ЗДО «Топольок» помічником вихователя. За цей час вона показала свої здібності у житті дитячого садка: це акторський талант, працьовитість, співпраця з усіма членами колективу. За свій внесок  у життя закладу була відзначена подяками від міської ради та адміністрації закладу. Світлану Іванівну поважають як вихованці так і   їх батьки.

 

200210_3370.jpg Топорова Валентина Іванівна.

Вихователь. Працює в ЗДО «Топольок» з 1978 року. Досвідчений педагог, уважний, люблячий вихователь. Її поважають батьки і люблять малюки.

 

Номінація «Середня освіта»

 

200210_7983.jpg Колотова Ірина Миколаївна.

Керівник гуртка ПДЮТ м.Гірника. Має високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє сучасними методами і прийомами організації освітнього процесу, на заняттях гуртка використовує інноваційні педагогічні технології, активно впроваджує передовий педагогічний досвід.  Багато  уваги приділяє роботі  з охоплення позашкільною освітою дітей  пільгових та соціально вразливих категорій.  Її вихованці є постійними переможцями різноманітних творчих конкурсів міського, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного  рівнів. Приймає активну участь в роботі  міського методичного об’єднання  керівників гуртків ЗПО, у професійних конкурсах.  Користується авторитетом серед педагогів, вихованців та їх батьків.

 

200210_8731.jpg Копарева Віра Миколаївна.

Вчитель фізичної культури Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №19. За роки своєї трудової діяльності має багато нагород. За останній рік була нагороджена грамотою Селидівської міської ради за високий рівень національно-патріотичного виховання учнів. Брала участь як у міських, так і обласних, і Всеукраїнських педагогічних конкурсах, у яких посіла призові місця. Внутрішня краса її душі живе у прекрасній постаті. При цьому вона наділена незліченними якостями справжньої Людини, а саме: добротою, небайдужістю, почуттям гумору, креативністю, відповідальністю, ніжністю та розумом. Такі люди, як Віра Миколаївна - справжній скарб.  Вона - приклад ідеальної жінки для наслідування майбутнім поколінням.

200210_5694.jpg Милащенко Алла Анатоліївна. 

Бібліотекар  Гірницького ПТУ. Закінчила Великоновосілківське училище №151 та отримала спеціальність «Бухгалтер сільського господарства». В 1993 році прийшла працювати бухгалтером в Гірницьке ПТУ, де й продовжує свою трудову діяльність, але вже на посаді бібліотекаря. За роки праці в ПТУ завжди займала активну життєву позицію  в житті училища та міста. Відвідувала обласні та районні семінари бібліотекаря, підвищувала кваліфікацію. Отримала подяку «Краща за професією» від Донецького індустіально-педагогічного технікума, диплом бібліотекаря «Книги – наші друзі». Без родини немає щастя для людини, тому важливу роль в її житті відіграє сім’я.

 

200210_3924.jpg  Насєкіна Джулія Дмитрівна.

Закінчила Донецький коледж технологій та дизайну у 2010 році. В коледжі була учасницею гуртка «Театр мод». По закінченню ДКТД була нагороджена дипломом за активну участь у житті коледжа. В 2018 році  отримала спеціальність «Оператор комп’ютерного набору, обліковець з бухгалтерських даних» в Гірницькому професійно-технічному училищі, та незабаром повернулася до закладу знову, але вже не вчитися, а працювати на посаді секретаря закладу, де й працює по теперішній час.

200210_3919.jpg Олішевська Ольга Василівна.

Вища категорія, учитель-методист Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №18. Ольга Василівна вкладає максимум зусиль для  популяризації зарубіжної літератури, впровадження нових проектів, змінює освітній процес добрими справами, інноваційними освітніми ідеями та особистим прикладом створює позитивний імідж закладу. Для неї немає нічого неможливого: її учні і вона особисто мають безліч перемог і нагород  на обласних та Всеукраїнських конкурсах. Ольга Василівна розробляє завдання  і успішно використовує в роботі: з впровадження наскрізних ліній на уроках зарубіжної літератури; в розробленні олімпіадних завдань, інтерактивних плакатів, відкритих уроків. Має сертифікати за опубліковані методичні матеріали.

 

200211_9370.jpg Пастушенко Катерина Євгенівна.

Учитель хімії та біології  Гірницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №17. Любить своїх учнів і намагається виховати їх активними громадянами нашого суспільства. Фіналістка другого регіонального туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2020». Вважає, що сила духу може все, і навіть більше! Щира, мудра і гармонійна. Реалізує прагнення та мрії завдяки своїм природним здібностям, інтуїції, мріє змінити світ на краще. Творча і позитивна, чудова мама і добра господиня.

  

200210_752.jpg Сапунова Олена Йосипівна.

Вища категорія, «Старший учитель»  Гірницької ЗОШ І-ІІ ступенів №18. Добивається успіху в своїй справі як учитель української мови та літератури. У постійному творчому пошуці стала прикладом для наслідування. Віра у власні сили, вміння правильно розставити пріоритети, працьовитість, цілеспрямованість і жіноча чарівність - ось правила, які допомагають Олені Йосипівні на шляху до висот. Щорічно учні, яких навчає Олена Йосипівна, посідають призові місця на міських та обласних конкурсах з української мови та літератури. Є керівником шкільного етнографічного музею «Берегиня», єдиного у нашому місті, який відвідують не тільки учні закладів освіти міста, його мешканці та почесні гості  серед яких депутати Верховної Ради України (Сажко С.М., Войцицька В.М.), екс-губернатор Донецької області (Жебрівський П.І.). Вона є постійним учасником  вебінарів освітніх проектів.

 

200210_2126.jpg Чульська Юлія Олександрівна.

Одружена. Має двох дітей. У 2008 році закінчила Сумський Національний аграрний університет, здобувши кваліфікацію вчений агроном. Працює майстром виробничого навчання у Гірницькому ПТУ. Вимоглива та справедлива. Щоб учням було в кого вчитися, постійно працює над собою вдосконалюючи себе, навчає учнів та навчається разом з ними.

  

Номінація «Здоров’я та медицина»

 

200210_1584.jpg Журавель Олена Віталіївна.

Відповідальна і сумлінна, дуже любить свою працю, проявляє чутливість та милосердя до пацієнтів. Вміє розташовувати до себе людей, відповідально відноситься до своїх обов’язків. Вимоглива до виконання доручень, вірна професії. За характером спокійна людина, вкрай рідко проявляє роздратування. В цілому правильно налагоджує взаємовідносини з колегами. Олена Віталіївна має вищу кваліфікаційну категорію, постійно підвищує свій професійний рівень.

 

200210_975.jpg Свистунова Євгенія Василівна.

Чуйна, добра, порядна людина, небайдужа до чужої біди. Користується повагою серед населення. Орієнтується в різних проблемах по  своїй спеціальності, має вищу кваліфікаційну категорію. Дуже любить свою професію, відповідальна і сумлінна, проявляє чуйність та милосердя до пацієнтів. Користується повагою серед колег, вміло організовує працю. Постійно підвищує свій професійний рівень, бере участь у конференціях, проходить курси підвищення кваліфікації.  Вдома Євгенія Василівна прекрасна дружина, любляча мати та неперевершена бабуся.

 

 Номінація «Культура»

200210_9544.jpg Арапова Любов Григорівна.

Викладач фортепіано мистецької школи м. Гірник. Все життя присвятила музиці і дітям. Педагогічний стаж викладача складає більше  40 років. Багато її учнів працюють в галузі мистецтва. Учні, які закінчили консерваторію, вже мають своїх учнів. Має в класі вже сімейні династії музикантів. Її учні - її гордість, вони переможці всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

 

200210_7658.jpg Семешина Олена Іванівна.

Викладач мистецької школи м. Гірник, яка вже 36 років вчить дітей грати на скрипці. Деякі її випускники присвятили своє життя музиці і працюють у музичних школах. Учні її класу беруть активну участь у різноманітних конкурсах - від шкільних до всеукраїнських і становляться лауреатами та дипломантами. Її учні - це талановиті діти нашого міста, юні скрипалі, які із задоволенням приймають участь у міських, районних, обласних культурно-мистецьких заходах.

 

200211_5044.jpg Теряєва Інеса Олександрівна

Керівник гуртка Будинку культури м.Гірника. З дитинства мріє брати участь у масштабних танцювальних шоу, та наполегливо йде до своєї мети. Удосконалюючи свої вміння і навички зрозуміла, що хоче ділитися своїми танцювальними надбаннями з іншими і тому вирішила стати керівником танцювальних колективів. За роки, які Інеса працює у БК, вона зарекомендувала себе як старанна, активна, працьовита, ініціативна співробітниця. Танцювальні колективи під її  керівництвом стали лауреатами ІІ ступеню на  обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях. У 2019 році Інеса була нагороджена грамотами та подяками за сумлінну працю та вагомий внесок у виховання підростаючого покоління.

 

Номінація «Спорт»

200210_2700.jpg Акімова Ірина Володимирівна.

Має активну життєву позицію. З 2017 року веде тренерську діяльність (заняття з фітнесу для жінок).З 2018р. активно займається волонтерською діяльністю - безкоштовні тренування з зумба фітнесу, благодійний забіг тощо.З 2019 року член правління громадської організації "Жіноча спілка".

 

200210_3313.jpg Грищенко Лариса Олександрівна.

Завжди хотіла займатися справою, яка приносить задоволення, але не очікувала, що до улюбленої професії приведуть болі у спині. Почавши практикувати йогу по урокам в YouTube, зрозуміла - ось воно. Розпочинала діяльність з безкоштовних уроків йоги для всіх бажаючих на свіжому повітрі. Незабаром подала заявку на гранд від Маріупольської спілки молоді, за грошової підтримки якої пройшла курс навчання і на теперішній час є сертифікованим вчителем Девдан йоги. Є членом правління Гірницької громадської жіночої організації,  проводить заняття з йоги і продовжує безперервно навчатися.

 

200210_5387.jpg Сидорова Віталіна Ігорівна.

Спортсменка зі спортивної аеробіки з 2011 року. Під керівництвом тренера І категорії Кучерук Тетяни Марківни досягла високих результатів. В 2014 році їй було присвоєно 1 розряд за друге місце в Кубку України зі спортивної аеробіки в програмі аерофанк. В 2018 році в м.Запоріжжя відбувся Кубок України де команда, в складі якої була і Віталіна, показала добрий результат – 2 місце аероденс, 2 місце в програмі група, 3 місце аерофанк. За ці результати Віталіні було присвоєно розряд кандидату в майстри спорту України зі спортивної аеробіки. Віталіна приймала участь в багатьох турнірах різного рангу та займала призові місця.

 

 Номінація «Бізнес»

 

200210_8458.jpg Кухаренко Наталія.  

Народилась і весь час живе в Гірнику. Дуже любить свою Родину! В людях цінує чесність, порядність, відповідальність, професіоналізм, а так само бажання розвиватися і вдосконалюватися. Цілеспрямована людина, - “чим складніше поставлена задача тим цікавіше процес іі досягнення!”. У вільний час малює, вишиває, в'яже і, звичайно ж, спорт!

 

200210_858.jpg Левчук Світлана Юріївна.

Народилась у м. Гірник. З 2000 року підприємець. Енергійна і активна, творча і позитивна, завжди бере участь в різноманітних заходах, успішно написала і захистила бізнес-план у рамках проекту "Сприяння розвитку підприємництва в Донецькому регіоні" і має сертифікат міжнародної організації. Неодноразово брала участь в створенні архіву нашого міста, а саме: фото і відео робота. Завжди готова допомогти відвідувачам комп'ютерного клубу: роздрукувати фото, документи, створити колаж, фотомонтаж, слайд-шоу, відео архів тощо. Пишається своїм містом, любить свою родину, свою роботу, цінує своїх друзів і колег.

 

 Номінація «Житлово-комунальне господарство. Торгівля. Побутове обслуговування населення»

200210_8154.jpg Ігнатьєва Світлана Володимирівна.

Відповідальна, добра, надійна людина. Турботлива мати і любляча дружина. Майстер дільниці КП «Добробут»

  

200210_1914.jpg Прокопенко Юлія.

Мати двох діточок. Народилась в селі Новоселидівка. Має освіту бухгалтера. З 2018 року працює в магазині "Наталі" продавчинею. Найкраща нагорода для неї - подяка покупців.

 

200210_5715.jpg Уперенко Ганна Миколаївна.

Закінчила Київский Нацїональный унїверситет культури та мистецтв, Академію Перукарського Мистецтва. За  професією - стиліст-перукар. Дуже любить свою роботу, бо вона  і є її хобі і захоплення. Часто відвідує семінари з підвищення кваліфікації. Головна цінність в житті – родина.

 

Номінація «Промисловість»

200210_1515.jpg Дєвановська Галина Євгенівна.

У вугільній промисловості та на підприємстві працює 31 рік. Завжди якісно і своєчасно виконує бов'язки машиніста з прання та ремонту спец. одягу. Користується повагою у колективі. Наставник молоді. За багаторічну, сумлінну працю нагороджена Подякою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

 

200210_6000.jpg Лесіва Оксана Миколаївна.

Машиніст (кочегар) котельні ВП «Шахта Курахівська» Державного підприємства «Селидіввугілля». У вугільній промисловості та на шахті працює більше 10 років. За тривалий час роботи показала себе з найкращої сторони,  як кваліфікований робітник.  У складних випадках знаходить правильне рішення. Вимоглива у питаннях трудової та виробничої дисципліни. Приймає активну участь у суспільному житті підприємства. Користується повагою у колективі.

  

200210_8097.jpg Полівода Олена Станіславівна.

Майстер дільниці «Технологічний комплекс поверхні» ВП «Шахта «Курахівська» ДП «Селидіввугілля». У вугільній промисловості та на шахті працює 22 роки. Технічно грамотна, працелюбна, творчо підходить до виконання кожного завдання, забезпечує безперебійну і технічно правильну експлуатацію при транспортуванні вугілля, що видобувається. У змінах, якими вона керує у 2019 році випадків виробничого травмування не відбувалося. Вимоглива у питаннях трудової та виробничої дисципліни. Користується повагою у колективі.

 

Для голосування перейдіть за посиланням

https://docs.google.com/Tvoy_golos

Добавить комментарий

Обновить

Два + три буде... (вкажить число)