З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

200115_3935.jpg

Новий рік, Різдво. Старий Новий рік... Разом з цими святами завжди приходить «хвойний» радісний настрій щастя, змін,  надій.

Саме у ці дні відбуваються незабутні зустрічі, виконуються найзаповітніші бажання, можливі найнеймовірніші чудеса. Новий рік – свято, яке не знає кордонів ні в часі, ні у  просторі. Напевно, єдине свято в році, яке обіцяє нам дива!

Відзначати Новий рік – дуже давній звичай. І хоч святкують його всі, але святкують по-різному. І  учасникам та глядачам концерту «Новий рік летить по світу», що відбувся 13 січня,  випала унікальна можливість  здійснити подорож і дізнатися, які традиції зустрічі Нового року існують у різних країнах світу.

Святкову та незвичайно новорічну атмосферу створювали своїми яскравими виступами дитячі і дорослі творчі колективи Будинку культури м. Гірник, Палацу дитячої та юнацької творчості м. Гірника, Мистецької школи м. Гірник,  Селидівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Народний фольклорний ансамбль «Горлиця». Глядачі радо підтримували учасників художньої самодіяльності щирими оплесками.

Гостей свята привітали Гірницький міський голова Сергій Коваленко та  настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму протоієрей Сергій Мітітюк.

Наприкінці свята всі учасники концерту отримали солодкі подарунки від Гірницької міської ради.

Вітаємо ще раз всіх з Новим роком!

Т. Пяткова,

заступник директора БК м. Гірник