«У пам’ять про скорботний 33-й…»

Наше минуле, історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань... Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. «У пам’ять про скорботний 33-й» - під такою назвою пройшов мітинг, присвячений річниці Голодомору в Україні, що відбувся в Будинку культури м. Гірник 23 листопада.

Ведуча заходу ознайомила присутніх із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору безпосередньо в нашому краї. Учасниками художньої самодіяльності Будинку культури було представлено тематичну мініатюру «Скорбота».

«Ми повинні робити все, щоб наші нащадки, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось», - такими словами було завершено захід. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів жертв голодомору, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Присутні вшанували пам’ять жертв голодомору хвилиною мовчання. А ввечері о 16.00 колектив Будинку культури взяв участь у загальнонаціональній акції «Запали свічку пам’яті».

Пяткова Т.,

Заступник директора БК м. Гірник

/ Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /

Добавить комментарий

Обновить

Десять поділити на п'ять буде...? (вкажіть число)