Чорнобиль не має минулого часу

Наслідки Чорнобиля відчуватимуться ще сотні літ. Тому нам  ніколи не можна забувати про те, що трапилось 26 квітня 1986 року. Цей день залишиться чорною міткою в житті мільйонів людей.

За роки, що минули після катастрофи, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов’язаний із використанням високих, та, нерідко, небезпечних технологій.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха.

Саме тому у грудні ми традиційно вшановуємо тих, хто пожертвував своїм здоров’ям, а хтось і своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха, хто пішов у вічність заради майбутнього свого народу, кому ми зобов’язані можливістю жити і працювати.

Цього року у Будинку культури м. Гірник 13 грудня, напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, було проведено зустріч під назвою «Чорнобиль не має минулого часу».

Під час зустрічі з ліквідаторами ЧАЕС пролунало багато слів про ту страшну трагедію, що зветься Чорнобилем, були представлені творчі номери у виконанні учасників художньої самодіяльності Будинку культури Полятикіної Катерини, Лавріненко Олени, Пяткової Альони, Мілюкова Микити. Слова глибокої вдячності висловили Гірницький міський голова Сергій Коваленко, депутат Селидівської міської ради Анатолій Соломка, ліквідатор аварії на ЧАЕС Юрій Комаринець.

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанувати пам’ять тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем.

Ми висловлюємо щирі слова подяки всім ліквідаторам за мужність і героїзм.

Заступник директора БК м. Гірник

Т. Пяткова