Новини Культури

«Супер Бабуся» 2020 в м. Гірник.

Я зізнатись не боюся – краща ти за всіх бабуся!

І хоч старша за усіх – найдзвінкіший в тебе сміх!

Пам’ятай, бабусю, рідна - дуже ти усім потрібна!

Формула кохання

Кажуть, що потрібна одна хвилина, щоб виділити людину з оточуючих. Одна година, щоб оцінити його переваги. Один день, щоб полюбити його.

Конкурсно-розважальна шоу-програма «Формула кохання», вже стала традиційною в нашому місті .

Ціна чужої війни

Саме під такою назвою 15 лютого у Будинку культури м. Гірник пройшла історична година до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вона – наш витвір, наша мрія, соборна вільна Україна!

Споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. І ось 22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України.

«Різдвяні передзвони».

У Великій Новоселківці відбулося відкрите районне свято традиційної культури «Різдвяні передзвони».

Дива збуваються

Саме у новорічні та різдвяні свята люди починають ще більше вірити в дива, згадувати добрі новорічні казки. Ось і працівникам та вихованцям Будинку культури м. Гірник спало на думку поринути у дивовижний та таємничий світ Снігової королеви та запросити з собою усіх бажаючих.

Чорнобиль не має минулого часу

Наслідки Чорнобиля відчуватимуться ще сотні літ. Тому нам  ніколи не можна забувати про те, що трапилось 26 квітня 1986 року. Цей день залишиться чорною міткою в житті мільйонів людей.

Сторiнка 25«12345»