Новини Культури

Чорнобиль не має минулого часу

Наслідки Чорнобиля відчуватимуться ще сотні літ. Тому нам  ніколи не можна забувати про те, що трапилось 26 квітня 1986 року. Цей день залишиться чорною міткою в житті мільйонів людей.

«У пам’ять про скорботний 33-й…»

Наше минуле, історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань... Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. «У пам’ять про скорботний 33-й» - під такою назвою пройшов мітинг, присвячений річниці Голодомору в Україні, що відбувся в Будинку культури м. Гірник 23 листопада.

День Гідності та Свободи у БК м. Гірник

21 листопада вся Україна відзначила дуже важливе свято – День гідності і свободи.  Учасники творчих колективів Будинку культури м. Гірник, їх батьки та керівники не могли залишитися осторонь цієї пам’ятної дати, тому було організовано та проведено урочисту годину «День Гідності та Свободи». 

TORNADO-DANCE

16 листопада у м. Бахмут  пройшов  Відкритий фестиваль хореографічного мистецтва  «TORNADO-DANCE».  Це свято танцю відбулося за підтримки Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

СуперМама

Україна завжди славилась красунями, які є гарними господинями й талановитими дівчатами. Як доказ цього, у Будинку культури м. Гірник традиційно відбувся конкурс краси, цього разу він мав назву «СуперМама».

Учителю, ти є і будеш вічно!

Живе музикант у акордах,

Які на концерті зіграв,

Спортсмен видатний у рекордах,

    Хірург – в тих, кого врятував,

Художник живе у картинах,

Живе астроном у зірках...

А вчитель, він, мабуть, єдиний –

У наших серцях і думках. 

Зі святом, Гірник!

25 серпня відбулось значне свято для нашого міста – День Шахтаря. Цей день є знаменним для кожного мешканця, бо дідусі, батьки, брати, чоловіки та сини є представниками цієї непростої героїчної професії.

Сторiнка 24«1234»