«Міні Міс» 2019 в м.Гірник.

4 травня у Будинку культури м.Гірник відбувся дитячий конкурс краси і таланту «Міні Міс-2019».

Програма відбулася за підтримки Гірницької міської ради та спонсорів: тов. «ЛАДА  ЛТД», СПД Корєнєв О., кафе «МУРАВЕЙНИК»,                     маг. «НАТАЛІ», ФОП Ляшенко К., комп. ORIFLAME, ФОП Резніков Р., маг. «ШТОПОР», маг. «ГЛОБУС», КОМПЬЮТЕРНИЙ КЛУБ,  кабельне ТБ «СТАРТ».

Було надзвичайно цікаво спостерігати за дійством на сцені. У конкурсній програмі взяли участь 12 найталановитіших юних красунь м.Гірник. Дівчата змагалися у двох вікових категоріях та у декількох конкурсах: «Візитка», конкурс талантів «Ось яка я!», «Інтерв’ю», «Домашнє завдання» – пародія на артистів, «Дефіле». Всі номери були яскраві та оригінальні.

Журі під керівництвом методиста ПДЮТ м.Гірника  Катерини Крохіної підбило підсумки і було вирішено віддати звання «Міні міс» - 2019 Орині Вітовій (7 років) та Харченко Валерії (10 років), звання «Міс Талант» - Софії Лавріненко (5 років) та Софії Кулієвій (9 років), «Міс Оригінальність» - Альоні Пятковій (5 років) та Камілі Корєнєвій, «Міс Артистичність» - Дар’ї Шатковській (7 років) та Амелії Артамоновій (9 років), «Міс Енергійність» - Марині Анайко (5 років) та Орині Фроловій (9 років), «Міс Чарівність» - Марії Давідчик (7 років)  та Ангеліні Борзовій (10 років). «Міс Глядацькі симпатії» згідно оплескам із залу було вручено Камілі Корнєвій. Всі дівчата були нагороджені стрічками, діадемами та пам’ятними подарунками від спонсорів.

Гурток журналістики «Ексклюзив»