КВК-2019 у Гірнику

6 квітня у Будинку культури м. Гірник відбулась конкурсно-розважальна програма «КВК». Змагалися три команди: «Wats up?» (БТДЮ м. Українська), «Усюди свої» (БК м. Гірник), «Трактор. life» (Гірницьке ПТУ).

Їх виступи були наповнені гумором, оригінальними жанрами та яскравими костюмами. Вболівальники підтримували свої команди бурними оплесками.

Учасники змогли проявити себе у трьох конкурсах: «Візитка», «Розминка» (в трьох етапах) та домашнє завдання на тему «Відпустка в стилі КВК». Всі конкурси оцінювало журі: методист ПДЮТ м. Гірника Катерина Крохіна, секретар Гірницької міської ради Олена Колошина, заступник керівника проекту «Разом до успіху» Ігор Гулай, адміністратор комп’ютерного клубу м.Гірник Світлана Левчук, керівник гуртка Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове Анастасія Стрекалова.

Поміж конкурсів підтримували веселий настрій вокалісти: Катерина Полятикіна, Вікторія Лукомець, Олена Лавриненко, Руслана та Еміль Кулієви.

Програма відбулась за підтримки Гірницької міської ради та спонсорів: маг. «Наталі», маг. «Штопор», комп’ютерний клуб м.Гірник, кафе «Муравейник» та ФЛП Ляшенко Крістіна.

1 місце здобула команда «Усюди свої» (БК м. Гірник), 2-е місце посіла команда «Wats up?» (БТДЮ м. Українська),  3-е місце - «Трактор. life» (Гірницьке ПТУ). Всі команди були нагороджені дипломами, грошовими призами та тортами, переможцям було вручено кубок КВК. По завершенню свята всі учасники взяли участь у фотосесії. Організатори програми – творчий колектив Будинку культури м.Гірник – вдячні всім, хто взяв участь у нашій програмі та бажаємо всім гарного настрою!

Гурток журналістики «Ексклюзив»

Будинку культури  м. Гірник