Казкова вистава в Будинку Культури м.Гірник

181227_9682.jpg

26 грудня в  Будинку Культури міста Гірник казкову історію за мотивами мультфільму «Сніговик-поштовик» побачили маленькі мешканці нашої громади, які потребують соціальної підтримки. Вистава пройшла за ініціативи Селидівського міського голови Віктора Ремізова.

Юні глядачі, разом з батьками, активно приймали участь у виставі: танцювали зі сніговичком Зефіркою та песиком Кулькою, галасували з вороною та лисицею, розгадували загадки зі Снігуронькою та Ялинкою…

Від імені Селидівського міського голови присутніх з наступаючим Новим Роком привітала заступник міського голови Яна Передрій. Привітав з прийдешніми святами глядачів і Гірницький міський голова Сергій Коваленко. Він побажав усім щастя в новому році, добробуту і миру. Також він подякував дорослим і юним акторам, завдяки яким на сцені відбулася чудова казкова вистава.

Наприкінці свята маленькі глядачі отримали солодкі новорічні подарунки від Селидівського міського голови Віктора Ремізова та Селидівської міської ради.