Дива збуваються

Саме у новорічні та різдвяні свята люди починають ще більше вірити в дива, згадувати добрі новорічні казки. Ось і працівникам та вихованцям Будинку культури м. Гірник спало на думку поринути у дивовижний та таємничий світ Снігової королеви та запросити з собою усіх бажаючих.

На новорічну виставу «Снігова королева», що відбулася 26 грудня у м. Гірник та смт. Курахівка завітали діти соціально незахищених категорій, їх батьки та друзі.

«Снігова королева»  -  стара, добре відома нам усім з дитинства казка Ганса Хрістіана Андерсена постала перед глядачами трохи оновленою, наповненою яскравими кольорами. Але все так само нагадувала присутнім про те, як важливо  зберегти  в своїх серцях щирий вогник любові,  вірності, чесності і відданості одне одному.  Адже лише гаряче серце може подолати усі перешкоди,  розтопити лід  і запалити серця інших людей.

Кожна дитина на святі відчувала себе учасником чарівної історії, ніхто із малят не сидів без діла — всі весело танцювали, грали в рухливі ігри, відгадували загадки, допомагаючи Герді врятувати Кая.

Від імені Селидівського міського голови дітей, їх вихователів та батьків з наступаючим Новим Роком привітала начальник відділу культури Лариса Дашевська. Вона побажала всім міцного здоров’я, успіхів у навчанні, щастя, миру, добробуту і злагоди у кожній оселі.

До цих слів приєднались Гірницький міський голова Сергій Коваленко та секретар Курахівської селищної ради Людмила Лєкарєва.

Найприємнішою для дітей виявилася поява Діда Мороза та мить вручення подарунків від Селидівського міського голови.

Тепла святкова атмосфера, яка панувала під час свята, сприяла піднесеному настрою як у дітей, так і у дорослих, а щирі усмішки малечі ще раз переконали усіх присутніх, що творити добро, дарувати один одному любов і віру в чудеса є найважливішою та найкращою справою в світі.

Т.Пяткова,

Заступник директора БК м. Гірник