День збройних сил України у Гірнику

5 грудня, на передодні Дня збройних сил України, у Гірнику вітали військовослужбовців з їх професійним святом.

Ведучі святкового концерту неодноразово наголошували на важливості та почесності обраного ними шляху та вітали зі святом представників ОБПК «Курахівка» та групи пошуку та транспортування тіл загиблих військових.

Від імені Гірницького міського голови, депутатів та громади привітала військовослужбовців секретар ради Олена Колошина. Вона подякувала мужнім воїнам за те, що вони виконуючи свій почесний обов’язок стоять на варті спокою та миру у нашій державі. Гості свята отримали на згадку листи побажання від дітей нашого міста

Творчий колектив та учасники художньої самодіяльності Будинку культури подарували захисникам України яскраві номери, які допомогли створити атмосферу свята та затишку. А військовослужбовці, у свою чергу, порадували всіх учасників концерту, презентувавши солодкі сюрпризи та цікаві книжки.

Всі присутні в залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Наприкінці свята всі разом зробили пам’ятні фото.

Прес-центр БК м. Гірник

/ Орфографія, пунктуація і стиль автора збережені /