День визволення Донбасу у м. Гірнику!

190909_3562.jpg

6 вересня у міському парку м. Гірник. о 9.00 було проведено мітинг «Незламний Донбас!», присвячений Дню Визволення Донбасу від фашистських загарбників.Біля Пам’ятника матері, що тужить, зібралося багато людей, небайдужих до подвигів героїв-солдат, які віддали своє життя під час Другої світової війни за Визволення Донецького краю. Всіх присутніх привітав зі святом Гірницький міський голова Коваленко Сергій Володимирович. На жаль, жоден з ветеранів не зміг бути присутнім на мітингу за станом здоров’я. Із призивом пам’ятати великий подвиг героїв, що полягли в боях за Батьківщину, звернулась викладач Гірницького ПТУ Луцюк Оксана Андріївна. Також зі словами привітання та закликом шанувати власну історію до присутніх звернувся настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму протоієрей Сергій Микитюк. Доповнив виступи присутніх вірш «Це ти, моя Донеччино…» у виконанні Кулієвої Руслани.

Громада вшанувала пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням гірлянди пам’яті, корзини та квітів до Пам’ятника матері, що тужить, Могили воїнів, які загинули під час Другої світової війни, що біля дитячого майданчика «Морська держава» та Пам’ятного знаку мирним жителям  м. Гірник, які потрапили 13 лютого 2015 року під обстріл важкої артилерії.

Ми є нащадками славного покоління наших предків, які подарували нам мирне і щасливе сьогодення. Наш  обов’язок – бути гідними їхнього подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію у нашому славному містечку Гірник, на нашій рідній та вільній українській землі.

Пяткова Т.С.

Добавить комментарий

Обновить

Скільки днів в році (не високосному)? (вкажіть число)