День Конституції України та День молоді в Гірнику

Традиційно наприкінці червня вся країна святкує два масштабних свята – День Конституції України та День молоді.

28 червня біля Будинку культури відбулась радіогазета «Конституція в нас єдина». А 29 червня на стадіоні «Авангард», відбулась святкова програма, присвячена Дню Конституції та Дню молоді.
Для маленьких мешканців міста була організована справжня шоу-програма. Діти змагалися в конкурсах, приймали участь в ігровому Євроквесті, фотографувалися з ростовими ляльками та запалювали у танці на дискотеці "Конфеті паті".
На молодь чекала концертна програма, під час якої публіка побачила виступи полуфіналістки шоу «Голос Країни» Аліни Башкіної та суперфіналіста шоу «Україна має талант», суперфіналіста шоу «Х-фактор» Євгенія Літвінковича, які запалили глядачів своїм драйвом.
Наприкінці свята на всіх присутніх чекала пінна вечірка з #DjAlexDUM та сучасними хітами.