День Гідності та Свободи у БК м. Гірник

21 листопада вся Україна відзначила дуже важливе свято – День гідності і свободи.  Учасники творчих колективів Будинку культури м. Гірник, їх батьки та керівники не могли залишитися осторонь цієї пам’ятної дати, тому було організовано та проведено урочисту годину «День Гідності та Свободи».

Його відзначають в нашій країні з недавніх часів, але вже всі усвідомлюють його важливість.

Від ведучого прозвучало багато слів про гідність нашого народу. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто пожертвував своїм життям заради світлого майбутнього нашої держави.

Святкову атмосферу на святі створювали спільні тематичні номери у виконанні танцювального колективу «Дзвоник» та вихованця гуртка художнього читання Мілюкова Микити.

День гідності і свободи не просто чергове свято в нашому календарі, воно є твердженням ідеалів свободи і демократії, а так само пошаною тих, хто віддав свої життя, захищаючи інтереси громадян України.

Заступник директора БК м. Гірник

Пяткова Т.