«А пам'ять священна!..»

190511_4277.jpg

За Перемогу – Велику ту одну

Ми низько вклонимось усім солдатам,

Що міряли дорогу крізь війну

Із пункта «39» в «45».

Травень багатий на свята. Одразу після Великодніх вихідних вся країна відсвяткувала одне з найвизначніших свят – День Перемоги! Колектив Будинку культури м.Гірник зробив значний внесок у святкуванні цього великого дня.

8 травня у міському парку відбувся мітинг «Пройшла війна стежками долі». Відкрив мітинг Гірницький міський голова С.В.Коваленко, який привітав всіх зі святом та побажав мирного неба. Зі словом до громадян звернулися депутат Гірницької міської ради К.В.Крохіна та голова профспілки ПРУП ш. «Курахівська» В.О.Корнєєв. Привітав також усіх присутніх протоієрей Хресто-Воздвиженського храму м.Гірник отець Сергій. Урочистості додала літературно-музична композиція на вірш Д.Дудник «Я обираю МИР!» у виконанні учасників гуртка художнього читання «Златоуст». Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих воїнів, героїв, що пішли з життя. Відбулося урочисте покладання гірлянди пам’яті та квітів до Пам’ятника Матері, що тужить. Делегація від юного покоління вшанувала пам'ять загиблих під час війни квітами, які були покладені до Пам’ятника Воїну-визволителю на дитячому майданчику «Морська держава», також до Пам’ятного знаку мирним жителям м.Гірник, що попали 13 лютого 2015 року під обстріл важкої артилерії.

Вранці 9 травня місто наповнилося музикою Перемоги – це агітбригада Будинку культури вітала зі святом мешканців та гостей Гірника концертною програмою «А пам'ять священна!..». Святкову атмосферу створювали вітальні слова та патріотичні пісні.

Цього ж дня відбувся флешмоб «Ми – нащадки Перемоги!», в якому взяли участь ЗОШ міста. Учні та вчителі шкіл презентували яскраві постановки на тему «Щасливе дитинство під мирним небом!» Прикрасили захід своїми виступами учасники художньої самодіяльності Будинку культури.

Ще раз вітаємо всіх з Великим святом Перемоги!

Н.Армяновська,

заступник директора БК м.Гірник