З Днем Прапора та Днем Незалежності!

Вже 28 років поспіль в Україні святкують два найголовніших свята – День Державного Прапора України та День Незалежності.

У п’ятницю, 23 серпня, мешканці та гості нашого міста зібрались на площі біля БК м. Гірник на церемонію урочистого підняття Прапора України. З вітальними словами до присутніх звернулися секретар Гірницької міської ради Олена Колошина та старший лейтенант прикордонної служби Анатолій Сарахман, які підкреслили значимість цього свята для країни та нашого міста.

Право підняти прапор України мали прапорщик прикордонної служби Василь Дронін та сержант Артур Оношенко.

Історичні факти про державний прапор розповіли ведучі Олексій Журавель та Наталя Армяновська, а святковими патріотичними піснями вітали всіх присутніх Катерина Полятикіна та Руслана Кулієва.

До свята прєднались учасники освітнього процесу закладів дошкільної освіти с Діти відчули себе часткою дорослого покоління, яке вшановує любов та призначення до своєї Батьківщини. Цікавою і корисною для дошкільнят була інформація про красиве поєднання синього та жовтого кольорів прапору – мирне, безхмарне, чисте небо розпростерлось над жовтими хлібами – символами праці й достатку.

24 серпня наше місто поринуло у свято Дня Незалежності. На площі біля виконкому міської ради та на площі магазину «Чайка» творчий колектив Будинку культури дарував музичне привітання мешканцям та гостям міста. Присутні підтримували артистів шаленими оплесками та разом з ними співали патріотичні пісні. А ввечері на дитячому майданчику «Морська держава» подарував музичне привітання народний ансамбль «Горлиця».