Новини Культури

Вона – наш витвір, наша мрія, соборна вільна Україна!

Споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. І ось 22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України.

«Різдвяні передзвони».

У Великій Новоселківці відбулося відкрите районне свято традиційної культури «Різдвяні передзвони».

Дива збуваються

Саме у новорічні та різдвяні свята люди починають ще більше вірити в дива, згадувати добрі новорічні казки. Ось і працівникам та вихованцям Будинку культури м. Гірник спало на думку поринути у дивовижний та таємничий світ Снігової королеви та запросити з собою усіх бажаючих.

Чорнобиль не має минулого часу

Наслідки Чорнобиля відчуватимуться ще сотні літ. Тому нам  ніколи не можна забувати про те, що трапилось 26 квітня 1986 року. Цей день залишиться чорною міткою в житті мільйонів людей.

«У пам’ять про скорботний 33-й…»

Наше минуле, історія нашого народу — це невичерпна криниця духу, мудрості, перемог і страждань... Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. «У пам’ять про скорботний 33-й» - під такою назвою пройшов мітинг, присвячений річниці Голодомору в Україні, що відбувся в Будинку культури м. Гірник 23 листопада.

День Гідності та Свободи у БК м. Гірник

21 листопада вся Україна відзначила дуже важливе свято – День гідності і свободи.  Учасники творчих колективів Будинку культури м. Гірник, їх батьки та керівники не могли залишитися осторонь цієї пам’ятної дати, тому було організовано та проведено урочисту годину «День Гідності та Свободи». 

TORNADO-DANCE

16 листопада у м. Бахмут  пройшов  Відкритий фестиваль хореографічного мистецтва  «TORNADO-DANCE».  Це свято танцю відбулося за підтримки Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації.

Сторiнка 141234»