Новини Культури

Міжнародний фестиваль-конкурс «Planet of talents»

7 березня  у м. Дніпро  пройшов  Міжнародний фестиваль-конкурс «Planet of talents». Учасників заходу, серед яких були танцювальні колективи Будинку культури м. Гірник, гостинно приймав Будинок культури «Металург».

Свято жінки у БК м. Гірник

Весна та жінка дуже схожі. Вони обидві такі чарівні, такі мінливі, такі багатогранні та завжди юні. Напевне, саме тому жіноче свято відзначають навесні.

Гуляй душа на Масляну у м.Гірник 2020!

Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «Масляна»! Адже це свято у кожного асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Це – одне із найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну.

Небесна варта України

Від 18 до 22 лютого в Україні вшановують подвиг загиблих Героїв Небесної сотні під час Революції гідності. Так, 20 лютого у Будинку культури м. Гірник відбувся реквієм-елегія «Небесна варта України».

«Супер Бабуся» 2020 в м. Гірник.

Я зізнатись не боюся – краща ти за всіх бабуся!

І хоч старша за усіх – найдзвінкіший в тебе сміх!

Пам’ятай, бабусю, рідна - дуже ти усім потрібна!

Формула кохання

Кажуть, що потрібна одна хвилина, щоб виділити людину з оточуючих. Одна година, щоб оцінити його переваги. Один день, щоб полюбити його.

Конкурсно-розважальна шоу-програма «Формула кохання», вже стала традиційною в нашому місті .

Ціна чужої війни

Саме під такою назвою 15 лютого у Будинку культури м. Гірник пройшла історична година до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вона – наш витвір, наша мрія, соборна вільна Україна!

Споконвічною мрією українців було об'єднання розрізнених частин України в межах однієї держави. І ось 22 січня 1919 року злилися століттями відірвані одна від одної частини єдиної України.

Сторiнка 1512345»