Новини Культури

День Соборності України

День Соборності України відзначається щорічно 22 січня. Свято приурочене до знаменної історичної дати 1919 року, коли було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

«За двома зайцями» у м.Гірник

У неділю 13 грудня у БК м.Гірник відбувся новорічний концерт за участі творчих колективів художньої самодіяльності міста. Глядачам був презентований новорічний мюзикл «За двома зайцями»  за мотивами комедійної п'єси українського драматурга М.Старицького, яка має більше тисячі втілень у фольклорі українського народу.

«Новий рік у японських традиціях» у м.Гірник

Новий рік в Японії (япон. Про-сегацу) — найулюбленіше і барвисте свято, що відзначається 1 січня за Григоріанським календарем, прийнятим у 1873 році. З ним пов’язано безліч ігор, ритуалів і церемоній. 28 грудня у Будинку культури м.Гірник відбулася розважальна програма «Новий рік у японських традиціях».

МІСЬКА БІБЛІОТЕКА. Гендерне насильство та протидія йому

     Сьогоднішній світ довкола нас, на жаль, часто сповнений насильства: жорстокість ллється на нас із екранів, ми бачимо агресивні образи в рекламі та ЗМІ, а останнім часом у країні відбуваються трагічні події, які торкаються кожної і кожного.

«Чарівна паняночка» 2018 в м.Гірник.

Україна завжди славилась красунями, які є гарними господинями, а ще й талановитими дівчатами. Як доказ цього 2 грудня у Будинку культури м.Гірник відбувся конкурс краси «Чарівна паняночка-2018». 

Працівники бібліотеки м. Гірник організували і провели інформ хвилинку «Спинися, голову схили в пам'ять жертв безкровної війни!»

ГІРКА ПАМ`ЯТЬ

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

Сторiнка 13123»