Рішення від 16.08.2013 №66

Виконкому міської ради від 19.11.2010
№110 «Про регламент роботи
Виконкому Гірницької ради»

З метою забезпечення завдань, визначених Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», підвищення рівня виконавської дисципліни, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 10.04.2013 №  254 «Про затвердження Типового порядку організації чергування керівників і заступників керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади на  робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій», виконком міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести доповнення до розділу 12  рішення виконкому міської ради від   11.2010 № 110 «Про регламент роботи виконкому Гірницької міської ради», а саме:
        - п. 12.5 розділу 12 викласти в такій редакції «Графік чергування у святкові дні, які визначені КЗпПУ, для вирішення питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, затверджується міським головою не менш як за десять  днів до святкових днів, доводиться до відома заступника міського голови, секретаря міської ради, секретаря виконкому, спеціалістів виконкому, які здійснюють чергування, та не менш як за п’ять днів до святкових днів до Селидівської міської ради. Чергування здійснюється з 8.00 до 17.00, перерва з 12.00-до 13.00. Особі, яка здійснює чергування у святковий день надається інший день відпочинку».
  1. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Головач В.В. , секретарю виконкому Касарім О.І. та працівникам міської ради у частині, що їх стосується, суворо дотримуватися вимог даного регламену.

Міський голова                                                          В.Г.АРХИПЕНКО