Последние публикации

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ТА ГРОМАДЯН, ЩО ПОВЕРНУЛИСЯ З КРАЇН, ДЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ ВИПАДКИ КОРОНАВІРУСУ COVID-19!

Переконливо закликаємо всіх громадян, хто прибуває з країн, де зареєстровані випадки коронавірусу COVID-19 (Італія, Польща, Чехія, Франція і т.д.),

ОБОВ’ЯЗКОВО САМОІЗОЛЮВАТИСЯ

по приїзду до місця проживання (знаходження), СПОВІСТИВШИ ПРО СВІЙ ПРИЇЗД СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ!

Просимо віднестися до цього сумлінно та серйозно!УСЗН веде безконтактний прийом громадян!

У зв’язку з оголошенням карантину на території України,  управління змушено обмежити прийом громадян з метою  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Вхід до закладу обмежений, виклик спеціаліста за телефоном (06237) 7-22-70. Всі документи бажано надсилати поштою за адресою: 85401, м. Селидове, вул. Пушкіна, буд. 8.

Ел.адреса:selutszn@selidovo-rada.gov.ua

ЗАВЖДИ ПОРУЧ З ВАМИ: ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ У TELEGRAM

Незважаючи на введення карантину, Донецька обласна служба зайнятості продовжує свою роботу у дистанційному форматі та запускає чат-бот у месенджері Telegram для консультування в онлайн-режимі про послуги державної служби зайнятості.

Селидівське ВУВКГ змушене обмежити прийом споживачів

Кабінет міністрів ввів карантин в Україні у зв’язку зі спалахом коронавірусу у світі.

Щоб запобігти можливому розповсюдженню захворювання коронавірусу COVID-19, дотримуючись плану протиепідемічних заходів і обмежень, Селидівське ВУВКГ змушене обмежити прийом споживачів з метою запобігання розповсюдженню захворювання коронавірусу. У зв’язку з цим управління робить максимальний акцент на дистанційному обслуговуванні споживачів.

Відмінність режиму Надзвичайного стану від режиму Надзвичайної ситуації

Головна відмінність режиму надзвичайного стану від режиму надзвичайної ситуації полягає в тому, що після запровадження режиму надзвичайного стану функції управління всіма державними органами, 

всіма підприємствами, установами та організаціями переходять до уповноважених на виконання цієї функції окремо визначених органів.

Сторiнка 13112345»