Последние публикации

Щиро вітаємо з Днем захисника України та святом Покрова Пресвятої Богородиці!

14-го жовтня Україна відзначає одразу три славетних свята – День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.

Спорт АЕРОБІКА: ЗМАГАЄМОСЯ І ПЕРЕМАГАЄМО!

Команда зі спортивної аеробіки м.Гірник Селидівського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" під керівництвом Кучерук Т.М. та Куцевої О.Ю. приймала участь у Чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу серед юніорів та дорослих,який проходив з 27 по 30 вересня 2020 року у м.Київ, та у Чемпіонаті зі спортивної аеробіки та фітнесу серед дітей,кадетів та молоді ,який проходив з 2 по 5 жовтня 2020 у м.Житомир.

Аварійні бригади ДТЕК Донецькі електромережі готові ліквідувати аварії в разі потреби

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Синоптики обіцяють штормовий вітер. Аварійні бригади ДТЕК Донецькі електромережі готові ліквідувати аварії в разі потреби

Переможці обласного конкурсу – виставки робіт декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй»

«Ми всі – митці», – заявляє Вілл Ґомперц. Кожен із нас має дар творити – і безліч перешкод на шляху до свого шедевра. Спираючись на професійний досвід спілкування з сучасними митцями і блискуче знання історії мистецтва, Ґомперц виводить правила креативного мислення, що працюють за будь-яких обставин, допомагаючи долати перешкоди в творчості.

«Неслухняний Рижик»

У театралізованій виставі «Неслухняний Рижик» музичний керівник і вихователь Кожокар Г.В. показали та розповіли дітям правила безпеки життєдіяльності.

Спорт "Кубок Слобожанщини 2020"

Команда м. Гірник зі спортивної аеробіки під керівництвом Кучерук Т.М. и Куцевої О.Ю. приймала участь у Відкритому Чемпіонаті м.Суми "Кубок Слобожанщини 2020" зі спортивної аеробіки та фітнесу,який проходив 18-19  вересня у м.Суми.

Сторiнка 14712345»