STOP COVID-19

.

Сьогодні світ зустрівся віч-на-віч з пандемією. Такого масштабу людство не знало останні 100 років. Кращі вчені світу зараз працюють над з'ясуванням причин виникнення коронавирусной хвороби, над запобіганням її поширення і, звичайно ж, над вакциною від коронавируса.

Чому вірус захопив уже всі материки і майже всі країни? Основною причиною є його передача, дуже часто - безсимптомна. Тобто людина може абсолютно не відчувати ніякого нездужання і відчувати себе здоровою, але при цьому заражати оточуючих. На даний момент підтверджено, що за один вихід з дому одна людина може заразити до 3 осіб. Ось тому так важливо дотримуватися режиму самоізоляції і звести до мінімуму походи в магазин або людні місця.

Країни, які ввели жорсткий карантин або навіть комендантську годину, змогли істотно сповільнити швидкість поширення COVID-19.

Розпорядженням Гірницького міського голови С.В. Коваленка затверджено оперативний план заходів щодо запобігання поширенню вірусу на території міста. Проводиться санітарна обробка зупинок громадського транспорту, лавочок, сміттєвих контейнерних майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, дитячих та спортивних майданчиків, під’їздів багатоквартирних будинків та прибудинкових територій. Для цього з місцевого бюджету було виділено 120 000 грн., за які було придбано засоби індивідуального захисту, препарати та обладнання для обробки та дезінфекції.  Бригадою виконкому з благоустрою щоденно обробляється близько 2 тис.мтротуарів, 4,7 тис.мприбудинкових територій, 7 км проїжджої частини доріг, до 40 під'їздів багатоповерхових будинків.

Гірницька міська рада щиро вдячна всім, хто долучився до боротьби з інфекцією:

  • керівникам і водіям таксі, які безкоштовно доставили продуктові набори інвалідам І та ІІ гр. («Горняк», «Пчёлка», «Євролюкс», «Суперкласс», «Еліт»);
  • депутату Гірницької міської ради, приватному підприємцю О.Миронову (керівник інтернет провайдеру «Старт») за надані захисні комбінезони для робітників, які задіяні в заходах з дезінфекції, а також за проведення дезінфекції на дитячому майданчику «Морська держава»;
  • приватному підприємцю С.Цимбалу, який надав дезінфікуючий засіб «Дезактин».

Рейтинг