Новi запитання

  1. У нас возле дома бегает стадо собак нападают на людей. Страшно дитей во двор пускать. Почиму начальство города ничиго не делает с этими сворами?

  2. На ул.Узкой нет уличного освещения. Не горит ни один фонарь. В канун Нового года город украшен гирляндами. А как быть жителям нашей улицы? Мы ведь тоже жители этого города, а должны передвигаться в кромешной темноте. Просим посодействовать в этом вопросе и надеемся, что в Новогодний праздник будем со светом.

У нас возле дома бегает стадо собак нападают на людей. Страшно дитей во двор пускать. Почиму начальство города ничиго не делает с этими сворами?

Відповідає Гірницький міський голова

Сергій Володимирович Коваленко.

 

Шановна Людмило!

Згідно з ЗАКОНОМ УКРАЇНИ «Про захист тварин від жорстокого поводження», стаття 17. «Вилов та тимчасова ізоляція безпритульних тварин» (витяг з Закону):

    «Вилов безпритульних тварин здійснюється спеціальними службами, підприємствами, організаціями, уповноваженими місцевими органами влади, що працюють під наглядом органу ветеринарної медицини, у статутних документах яких зазначений відповідний вид діяльності.»

«Забороняється використовувати методи вилову, технічні пристрої і препарати, що травмують тварин або є небезпечними для їх життя і здоров'я.

    Вилов безпритульних (загублених, покинутих, залишених без опіки і бродячих) тварин проводиться з метою:

- повернення їх власникам;

- пошуку для них нових власників;

- тимчасової ізоляції відповідно до вимог цього Закону;

- їх обліку, реєстрації та регулювання їх чисельності методами біостерилізації.»

 

 За останніми даними відлов однієї собаки коштує 850 гривень.

У вартість відлову входить вартість літаючих шприців, голок, снодійного, петель, кліток. Вартість відлову дорослої тварини і цуценяти однакова. При цьому місто, яке наймає спецслужбу,  повинно заплатити за пальне окремо. 

Також утримання собаки, стерилізація та вакцинація, лікування – додаткові послуги підприємства: 2-2,5 тисячі гривень за собаку.

Місцевий бюджет не може дозволити собі такі витрати. А за порушення вищевказаного Закону передбачена відповідальність: найменше - штраф — від 3400 до 5100 гривень (200-500 неоподатковуваних мінімумів доходів), а також термін від 5 до 8 років позбавлення волі  (Закон України №5119-1 від 14.09.2016  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впровадження гуманного ставлення до тварин)».)

На ул.Узкой нет уличного освещения. Не горит ни один фонарь. В канун Нового года город украшен гирляндами. А как быть жителям нашей улицы? Мы ведь тоже жители этого города, а должны передвигаться в кромешной темноте. Просим посодействовать в этом вопросе и надеемся, что в Новогодний праздник будем со светом.

На запитання відповідає спеціаліст з благоустрою міста О.Петручик.

 Шановна Наталья Фальчук!

В місті відсутній автопідйомник, тому виконком вимушений його орендувати.

З 16 по 20 грудня автопідйомник було орендовано і за цей час було налагоджено вуличне освітлення за всіма заявками містян. Нажаль, з вул.Вузька заявок від мешканців не надходило.

Повідомляємо, що наступна оренда автопідйомника запланована на січень, коли й буде виконана Ваша заявка.

Запитання без роздiлу

  1. Чому на сайті немає зворотнього зв'язка та коментарів?

Чому на сайті немає зворотнього зв'язка та коментарів?

Шановний В'ячеславе!

Відповіді на всі Ваші запитання Ви можете отримати за посиланням http://gornyak-rada.gov.ua/faq/

Щодо коментарів, то сайт є офіційним ІНФОРМАЦІЙНИМ сайтом Гірницької міської ради і не призначений для спілкування користувачів. Але, Ви можете залишити коментар за вищевказаним посиланням і він буде розглянутий модераторами.

Дякуємо за Ваше запитання, завжди будемо раді відповісти на нові.

Задать вопрос

Обновить

Два + три буде... (вкажить число)